ZDT Állatszállító pótkocsik

Állatszállító
Állatszállító
Gyártó: | ZDT |
Kategória: | Pótkocsik |
Állatszállító letölthető anyagok:
NS11PZ NS5PZTágas szállítókocsik állatok, szarvasmarhák, sertések, kecskék, juhok szállításához. A félpótkocsi kivitelű állatszállítóba az állatok beterelése közvetlenül a talajról, vagy rámpáról is lehetséges. A belső térben elválasztó falak találhatók, amelyek biztosítják az állatok biztonságos és nyugodt szállítását, az állatok be- és kiterelését.
Az NS PZ állatszállítót két kivitelben kínáljuk - 5 és 9 tonna teherbírással. Az állatszállítók hegesztett acélkonstrukciók, amelyek belül egy vagy két elválasztófallal vannak felosztva. Az elválasztófalak az állatokat választják el egymástól, valamint védik a terelő személyzetet. Az elválasztófalak teli acéllemezek, amelyek a padlóhoz vannak rögzítve, így az elválasztófalak a személyzetet is megvédik a nyugtalan állatoktól. A hátfal kézzel való lehajtásával a beterelés történhet a talajról, vagy magasabb rámpáról is. A kocsikat ponyvatetővel is el lehet látni, valamint a padló csúszásmentessé lehet tenni.
Jellemzők | NS11PZ | NS5PZ |
Méretek (mm) | 9300x2527x3150 | 6790x2527x3090 |
Padlómagasság (mm) | 880 | 820 |
Üzemi tömeg (kg) | 3380 | 1950 |
Hasznos tömeg (kg) | 8860 | 5180 |
Össztömeg (kg) | 11000 | 7130 |
Sebesség (km/h) | 40 | 25 |
Alapfelszereltség:
- Belső tér elválasztása : a belső tér az egyszerűbb használat, a biztonság növelése és az állatok épségének a megőrzése érdekében két vagy három kamrára osztható fel.
- Hátfal: A fadeszka kitöltésű hátfalat két légrugó segítségével egy személy is tudja kezelni.
- Biztonsági elosztó fal: A belső elválasztó falak védik az állatokat terelő személyeket is. A teli acéllemez és a padlóban való rögzítés garantálja a megfelelő védelmet.
- Kikötő szemek a kocsiban: A kocsi falában található szemekhez a nyugtalan állatokat ki lehet kötni.
Opciós felszereltség:
- Tetőponyva - rossz időben megvédi az állatokat és a terelő személyzetet is
- Csúszásgátló festékbevonat - a padló csúszásmentesítése növeli a be- és kiterelés biztonságát
Vissza
Ajánlatkérés